SAÇ KAYNAK'TA EN SON TEKNİK...

Doğum Saçınızla Kaynak Saçınızı Aynı tonda eşitliyoruz. Üstelik %100 doğal çözümlerle…
En kaliteli saçları satın alıyoruz. Kendi atölyemizde sizin için özenle keratin, boncuk, mikro saç kaynak kümeleri haline getiriyoruz. Doğum saçınızla seçtiğiniz herhangi saç kaynak kümesini aynı tonda en uzun kalıcılıkta, boyarak eşitliyoruz.

Kendini kanıtlamış en kaliteli boyaları ve renk açıcıları kullanıyoruz.

SAÇ KAYNAĞINI NEDEN TERCİH ETMELİ ?

Eğer siz de ani değişiklikleri seven biriyseniz, neden dostlarınıza süpriz yapmayasınız ki. Saç kaynağı ayrıca seyrek saçlı ve uzama problemi yaşayan, zayıf saç özelliğine sahip kişilerin de ilk tercihidir.

Şimdi Arayın, en uygun saç kaynak fiyatı ve uygulama için randevu tarihi alın

Mikro Saç Kaynak, Günümüzde En Fazla Tercih Edilen Saç Kaynak Cesitidir. Adında anlaşılacağı gibi kücük tutamlar(0,4-0,6gr) kullanilarak saç kaynak makinasi yardimiyla saça montajı sağlanır. Oldukça dogal bi görüntüye sahip olup kullanim süresi 2-4 ay arasinda kendi sacinizin uzamasina baglı olarak değişir. Profesyonel bir işçilik ile saçınızda kaynak oldugunun kimse farkına varamaz. Kullanilan saç,malzeme ve uygulamayı yapan kişinin profesyonelliği çok önem arz etmektedir.

Keratin kaynak, mikro kaynak sisteminin biraz daha kalın tutamlar(0,6-0,8) kullanilarak yapilan saç kaynak çeşitidir. Saçlarınızı istediginiz gibi toplayabilir tarayabilir şekillendirebilirsiniz. Eğer ki saclarınız cok kisa ve Seyrek degil ise sizin icin en ideal saç kaynak sistemi keratin kaynak’tır. Kullanim süresi (2-4 ay) sacınızın uzamasına göre değişir. Not: Kullanilan saç, malzeme & uygulamayı yapan kişinin profesyonelliği büyük önem arz etmektedir.

Boncuk Kaynak, En Eski sistem kaynak çeşitlerinden bir tanesi olan boncuk kaynak, adındanda anlaşılacağı gibi küçük boncuklar yardımıyla sacınızı boncugun icinden gecirerek pense yardımıyla saçınıza monte edilir. Saç tutamları standart (0,6-0,7 gr) şeklinde hazırlanır. Ama kaynak yaptıran kişinin saçı müsade ederse daha kalın tutamlar(1 gr) hazırlanılarak saça uygulaması yapılır. Bu sayede Kafanızdaki sac yogun olup boncuk Sayısını minumuma indirebiliriz. Bu da Sacınızın daha az zarar görmesi ve daha rahat bir kullanım şekli sağlar.

Mikro kaynak

Görünmez kaynakta

kaynak olarakta tanımlayabileceğimiz Mikro Kaynak sayesinde ne siz, ne de çevrenizdeki insanlar saçlarınızdaki kaynakları tespit edebilir. Bu yeni metod ile artık sadece kadınlar değil erkekler de saç kaynak yaptırabilecekler.

Kısa saçlara bile uygulanana Mikro Kaynak, diğer saç kaynağı türlerine göre çok uzun süre kullanım süresine sahiptir. 3 aşamaya ayrılan Mikro Kaynak enseden 10’ar, orta kısımlardan 30’ar ve perçemlerden 5-10 tel saç toplanarak uygulanıyor. 5 ile 7 saatlik bir uygulama süresi sonucunda Mikro Kaynak ile saçlarınız muhteşem bir görünüme kavuşacaklar.

Mikro Kaynak Saç Zarar Verirmi?

Mikro Kaynak saçınıza asla zarar vermez.

Mikro Kaynak Saç Cildime Alerji Yapar mı?

Mikro kaynak yapılırken kullanılan malzemeler son nano teknoloji ile saç ve cildinize zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Mikro Kaynak Saçları ne kadar zaman kullanabilirim?

Mikro kaynak saçları kullanma süresi yaklaşık 12 haftadır.

Mikro Kaynak Saç Keratin Kaynak Gibi Bakım Gerektiriyor mu?

Mikro kaynak en son nano teknoloji ile hazırlanmış son derece güçlü ve şeffaf çok ince sıvı formundaki yapıştırıcı ile yapıldığı için saçlarınızda kesinlikler bakıma ihtiyacı olma

Mikro Kaynak Saç ile Diğer Saç Kaynak Sistemleri Arasında Ne Fark Var?

Mikro kaynak saç yapıştırma sistemi le uygulanan bir saç kaynağı yöntemi eğer saçınızda yapıştırma sistemini tercih ediyorsanız mikro kaynak saç keratin kaynak sistemine alternatif bir saç kaynağı uygulamasıdır.

saçlarınızı uzatmanın,yoğunlaştırmanın en konforlu yöntemi MİKRO KERATİN KAYNAKTIR.Bu işlem kesinlikle kaliteli işçilikle yapılmalı.

ve bizim uzmanlık alanımız mikro keratin kaynaktır.size yardımcı olmaya hazırız.